اطلاعیهمعاونت آموزشی وتحصیلات تکمیلی

اطلاعیه برگزاری امتحانات پایان ترم بصورت مجازی

نظر به شیوع ویروس کرونا و با توجه به وضعیت قرمز در برخی از شهرهای نزدیک به شهرستان گرگان، مصوبه شورای آموزشی مؤسسه در رابطه با امتحانات پایان ترم به شرح ذیل اعلام می گردد. دانشجویان گرامی می بایست کلیه بندهای ذیل را بطور کامل و دقیق مطالعه و اجرا نمایند.

۱ – کلیه امتحانات نیمسال دوم ۹۹-۹۸ بصورت غیرحضوری و مجازی(آنلاین) برگزار می گردد.

۲ – دانشجویان می بایست پس از پرداخت شهریه، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام نموده و روز و ساعت برگزاری امتحان دروس خود را از سیستم آموزشی دریافت نمایند.

۳- امتحانات بصورت آنلاین و در روز و ساعت قید شده در کارت ورود به جلسه برگزار می گردد.

۴ – شیوه برگزاری امتحان هر درس به این صورت است که، اساتید محترم در روز و ساعت مشخص شده امتحان، سوالات امتحان مربوطه را در گروه واتساپ یا کانال تلگرام مربوط به درس مورد نظر قرار داده و دانشجویان پس از مدت زمان مشخص شده از جانب استاد که در گروه و در زمان امتحان اطلاع رسانی می گردد، جواب سؤالات را عکس گرفته و جهت تصحیح به صفحه شخصی استاد ارسال می نماید.

۵- دانشجویان توجه فرمایند، فقط و فقط در روز و ساعت مشخص شده در کارت ورود به جلسه امتحان و در مدت زمان در نظر گرفته شده توسط استاد می توانند آنلاین بوده و جواب سؤالات را به صفحه شخصی استاد ارسال نمایند، در غیراینصورت نمره ای برای دانشجویان در خارج از زمان مشخص شده لحاظ نخواهد شد و هیچگونه عذری از دانشجویان پذیرفته نخواهد بود.

۶ – دانشجویان می بایست جهت دریافت نمره خود، فقط و فقط به میز کار مربوط به خود در سامانه آموزشی مراجعه و نمره مربوط به درس خود را دریافت نمایند و در صورت درخواست تجدیدنظر در نمره خود در، در سامانه آموزشی اقدام به درخواست نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا