درباره موسسه
موضوعات داغ

معرفی مؤسسه آموزش عالی گلستان

معرفی مؤسسه آموزش عالی گلستان

موسسه آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی گلستان به عنوان اولین و بزرگترین موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی در سطح استان گلستان در سال ۱۳۸۳ با اخذ مجوز شماره ۴۴۸۵/۲۲ مورخه ۴/۶/۱۳۸۳ از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری تأسیس گردید.
موسسه آموزش عالی گلستان در بدو تأسیس در سال ۱۳۸۳ در ۲ ساختمان مجزا با فضای تقریبی ۱۵۰۰ متر مربع شروع به فعالیت نمود. با تلاش مسئولین و هیأت امناء بعد از ۶ سال فعالیت در سال ۱۳۸۸ ساختمان جدید موسسه در شهرک شهریار گرگان افتتاح گردید. در سال ۱۳۹۳ با همّت و تلاش پیگیر هیأت موسس و همراهی هیأت امناء موسسه، ساختمان آموزشی در ضلع شمالی موسسه به مساحت۱۵۱۷خریداری گردید و به مجموعه آموزشی موسسه اضافه شد.
در حال حاضر موسسه در زمینی به مساحت حدود ۶۵۱۷ متر مربع و۹۸۲۵ متر مربع فضای کالبدی که شامل ساختمان اداری – آموزشی شماره یک در ۵ طبقه و ساختمان آموزشی شماره دو در ۲ طبقه استقرار دارد. موسسه آموزش عالی گلستان دارای ۴۰ کلاس آموزشی، ۸ کارگاه برای رشته های طراحی شهری، معماری، نقشه کشی، گرافیک، طراحی دوخت و یک سایت رایانه و ۴ کارگاه کامپیوتر با بیش از ۲۰۰ دستگاه کامپیوتر ، کتابخانه با ۱۰ هزار جلد عنوان کتاب و کتابخانه مجازی مجهز به سیستم نرم افزاری و آنلاین، سالن آمفی تئاتر، سالن جلسات، سالن کنفرانس، نمازخانه، سلف سرویس دانشجویان، اساتید و انتشارات می باشد. همچنین فضای مناسبی برای فعالیت بسیج دانشجویی، انجمن ها، کانون ها و فعالیتهای دانشجویی تهیه و در اختیار دانشجویان محترم موسسه قرار داده شده است کلاسهای آموزشی موسسه دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب می باشد و مجهز به سیستمهای کمک آموزشی از جمله ویدئو پروژکتور و بعضاً برد هوشمند می باشد.
در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ تعداد ۴۴ رشته – مقطع در موسسه دایر بوده و پذیرش دانشجو در آنها صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا